Projektowanie

Projektowanie stron internetowych, szablonów allegro, materiałów do druku jest naszą pasją. Jeżeli cenisz sobie profesjonalizm, wygodę i nie chcesz ponosić zbędnych kosztów to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Strony internetowe
Nasza firma oferuje kompleksowe wykonanie strony WWW, która będzie wizytówką Państwa firmy. Wykonane strony przez naszą firmę są nie tylko estetyczne ale również funkcjonalne. Realizujemy strony dopasowane do Państwa potrzeb i budżetu. Wykonujemy proste firmowe strony i bardziej rozbudowane – sklepy internetowe, portale. Należy pamiętać że profesjonalnie wykonana strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojej firmy bo to właśnie tutaj trafia najwięcej potencjalnych klientów.

Sklepy internetowe

Jest to poszerzona aplikacja internetowa, dzięki której możemy łatwo prowadzić sprzedaż naszych produktów jak i usług w internecie. Tworzy się ona z dwóch podstawowych podzespołów – pierwszy z nich to sklep internetowy który jest widoczny od strony klienta, natomiast drugi to panel administracyjny, który jest dostępny od razu po zalogowaniu się do systemu i pozwala nam zarządzać sklepem internetowym.

Szablony ALLEGRO

W naszej ofercie posiadamy również tworzenie szablonów na aukcje internetowe allegro. Nasze szablony tworzymy pod specjalne wymagania klienta z indywidualną grafiką niepowtarzalną dla każdego z nich.